آموزش فروشندگی پوشاک

آموزش فروشندگی پوشاک

یکی از عمده مشکلات فروشندگان پوشاک، نداشتن اطلاعات کافی در خصوص محصول و خدماتی است که قصد فروشش را دارند. بسیار پیش آمده است که فروشندگان پوشاک در خصوص محصولات خود اطلاعات ناقص یا گمراه‌ کننده‌ای به خریدار می‌دهند. آیا چنین فروشنده‌ای می‌تواند محصول را به درستی معرفی کند و از آن در مقابل محصول و خدمات سایر رقبا دفاع نماید.

با توجه به ضرورت دانستن دانش آموزش فروشندگی پوشاک در ارتباط با خرید و فروش و نیاز بازار به معامله‌گران متخصص وحرفه‌ای وهمچنین باتوجه به نیاز همکاران و فعالان و علاقه‌مندان به این رشته، دپارتمان پوشاک مجتمع آموزشی جواهر ایران با داشتن چندین دهه تجربه و حضور مستمر در معاملات داخلی و خارجی و پیروی از استانداردهای جهانی اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه فروشندگی پوشاک نموده است.

این دوره آموزشی همگام با جدیدترین سیستمهای خرید و فروش در دنیا و یافته های علمی روز دنیا می‌باشد.

آیا شما بدون داشتن پیش زمینه‌ای می‌توانید یک فروشنده پوشاک شوید؟

بله با شرکت در دوره آموزش فروشندگی پوشاک برای تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه‌ای این اطمینان را به شما می‌دهیم که شما یک فروشنده موفق شوید، لازم است دانش این هنر را یاد بگیرید،لازم است با بهترین و بروزترین اصول فروش و فروشندگی آشنا شوید.از جدیدترین شیوه‌های جذب مشتری و بازاریابی آگاه شوید. از استخدام فروشندگان حرفه‌ای تا اصولی مهم برای فروشندگی حرفه‌ای چگونگی راهنمایی مشتری برای یک خرید خوب تا تبدیل شدن شما به یک برند معتبر در دنیای مد و فشن و پوشاک.

آموزش فروشندگی پوشاک

با ما همراه شوید تا این هنر را به صورت کاملا تضمینی به شما آموزش دهیم.

سرفصل‌های آموزشی:

۱- اصول و مبانی خرید و فروش

۲- شناخت انواع پارچه و انواع دوخت

۳- تشخیص فیک و اصل

۴- ایجاد اعتماد و فروش محصول

۵- اصول حسابداری و پروسه مالیاتی

۶- شناخت نیاز مشتری و تامین خواسته مشتری

۷-فروشندگی بنکداری

۸- فروشندگی خرده

۹- معاملات در خارج از ایران

۱۰- نحوه خرید و فروش در کشورهای دیگر

۱۱- زبان بین المللی خرید و فروش

و …

آموزش فروشندگی پوشاک

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش فروشندگی پوشاک یک ترم 1 ماهه خواهد بود که سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری)فروشندگی پوشاک با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به فروشندگی پوشاک بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری فروشندگی پوشاک با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پروفایل خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش فروشندگی پوشاک در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان فروشنده پوشاک از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

جهت دریافت جواز کسب و دایر کردن مغازه فروش لباس و پوشاک دریافت این مدرک برای ارئه به اتحادیه الزامی است.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید