آموزش رفوگری پارچه

آموزش رفوگری پارچه

آموزش رفوگری پارچه

پارچه لایه‌ای نرمش‌پذیر است که شبکه‌ای از نخ‌ها یا الیاف طبیعی یا مصنوعی آن را تشکیل داده است؛ که نوع نخ‌ها یا الیاف و ساختار و نحوه قرارگیری آن‌ها در کنار یکدیگر ساختمان پارچه و خصوصیات فیزیکی آن را به‌وجود می‌آورد. پارچه را از روش‌های بافت تاری پودی، بافت حلقوی (کش‌بافی یا قلاب بافی)، روش‌های بی‌بافت، گره‌زدن تولید می‌شود. پارچه‌ها از نظر مواد بکار رفته انواع گوناگون دارند از جمله پنبه‌ای (نخی)، پشمی، ابریشمی وغیره. روفوگری پارچه به معنی مرمت و باسازی پارچه می‌باشد.

واضح‌ترین تعریف برای رفو را می‌توان دوخت در رفتگی‌ها و پارگی‌های پارچه لباس در نظر گرفت. در حقیقت، رفو یک تکنیک خیاطی است. شما می‌توانید برای رفو کردن لباس های ضخیم، شلوارهای جین و اصولی انجام دادن این کار به طور حرفه‌ای و انجام دادن رفو در خانه برای لباس های نازک و ساده از این دوره استفاده کنید. اگر در صورت سایش زیاد لباس‌ دچار آسیب شده و ریش ریش است، برای انجام رفو لباس در ابتدا بهتر است، قبل از اینکه شروع به وصله زدن کنید، حتما این نخ‌‌ها را ببرید چرا که در غیر این صورت کیفیت رفو کردن کاهش می‌یابد و ممکن است در نهایت نتیجه‌ی رضایت بخشی نگیرید.برای رفع سوراخی بر روی پارچه …

آموزش رفوگری پارچه

سرفصل‌های آموزشی:

نخ‌کشی محل رفوی پارچه (پود)

بافت اصلی محل ترمیم پارچه (تار)

پرداخت نهایی محل رفو

آموزش رفوگری پارچه

دوره آموزش حضوری:

مدت آموزش رفوگری پارچه یک ترم 1 ماهه خواهد بود. سه روز در هفته در روزهای زوج یا فرد به انتخاب شما و هرجلسه 2 ساعته می‌باشد. برگزاری دوره آموزشی به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست شما بوده و پس از ثبت‌نام، کلاس آغاز شده و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس را نخواهید داشت.

کلاس حضوری آموزش مد و پوشاک

ساعات برگزاری کلاس:
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزشی آنلاین (غیرحضوری) رفوگری پارچه یک با سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های حضوری بخش‌بندی شده است شما با فراگیری کامل این دوره آموزشی می‌توانید بصورت کاملا حرفه‌ای به رفوگری پارچه بپردازید.

در دوره آموزش غیرحضوری رفوگری پارچه یک با دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به مطالب، جزوات، تصاویر و فیلم‌های آموزشی و جلسات وبینار به فراگیری این دوره اقدام کرده و در هر زمان به صورت آنلاین با مدرسین در ارتباط خواهید بود. کلیه مراحل آموزشی توسط پشتیبان آموزشی بررسی شده و در هر زمان امکان پرسش و پاسخ درسی فراهم خواهد بود. در پایان دوره آموزشی به جدیدترین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت.

پس از ثبت‌نام در کلاس غیرحضوری، نام‌کاربری و کلمه‌عبور به آدرس‌ ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات می‌توانید در سایت آموزشی وارد پنل کاربری خود شده و دوره آموزشی را آغاز نمایید.

مدارک اعطایی از مجتمع آموزشی جواهر ایران:

در پایان دوره آموزش رفوگری پارچه در آزمونی که جهت اطمینان از فراگیری شما برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از تعیین صلاحیت علمی شما، گواهینامه مهارت بین‌المللی صادر خواهد شد. با دریافت این لایسنس بین‌المللی می‌توانید به عنوان رفوگر پارچه از مزایای آن در سرتاسر دنیا برخوردار شوید.

لازم به یادآوری است مدارک اعطایی این مجموعه مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO بوده و در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان سابقه کار و تخصص شغلی حائز اهمیت می‌باشد.

آموزش الگو سازي لباس با نرم افزار

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از جواهر ایران:

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با ما :

021-88440076021-88195296

تهران – میدان آرژانتین خیابان زاگرس پلاک 9 واحد 3

تماس با ما کلیک کنید